Õpetajad

Õpetajad

Oleme saadaval lühikesteks aruteludeks tavaliste kanalite kaudu enne või pärast tunde. Meie kogemus on näidanud, et fikseeritud kontoritundide asemel on tõhusamad isiklikud ja individuaalsed kohtumised. Palun helistage meile või rääkige meiega põhjalikumate arutelude korraldamiseks, et leppida kokku kohtumine. Üha enam oleme kättesaadavad ka e-posti teel.

 

S. Hüning

proua Hüning (direktori kohusetäitja, õpetaja)

 s.huening@bls.schule.gronau.de

Rohkem
Proua Albers-Schreurs

Proua Albers-Schreurs (aineõpetaja)

   a.albers-schreurs@bls.schule.gronau.de

Proua Busch

proua Busch (õpetaja, OGS 2. esimees)

  l.busch@bls.schule.gronau.de

Proua Dalhaus

Proua Dalhaus (3a klassiõpetaja)

 s.dalhaus@bls.schule.gronau.de

J. Doods

Proua Doods (4b klassiõpetaja)

 j.doods@bls.schule.gronau.de

S. Elfert

proua Elfert (2c klassiõpetaja)

 s.elfert@bls.schule.gronau.de

Proua Fortmann (1a klassiõpetaja)

 k.fortmann@bls.schule.gronau.de

V. Gelking

Proua Gelking (1c klassiõpetaja)

 v.gelking@bls.schule.gronau.de

W. Huesmann

proua Huesmann (eripedagoog)

  w.huesmann@bls.schule.gronau.de

P. Kör

hr Kör (Süüria õigeusu usuõpetuse õpetaja)

 p.koer@bls.schule.gronau.de

J. Krage

Hr Krage (1b klassijuhataja)

 j.krage@bls.schule.gronau.de

B. Melchers

Proua Melchers (3b klassiõpetaja)

 b.melchers@bls.schule.gronau.de

Proua Overmeyer

Proua Overmeyer (2b klassiõpetaja)

 m.overmeyer@bls.schule.gronau.de

L. Rüschhoff-Nadermann

Proua Rüschhoff-Nadermann (klassijuhataja 2a)

 l.rueschhoff-nadermann@bls.schule.gronau.de

Proua Saalmann (kooli sotsiaaltöötaja)

 e.saalmann@bls.schule.gronau.de

Rohkem
B. Targas

Proua Targas (4c klassiõpetaja)

 b.targas@bls.schule.gronau.de

U. Terhürne

proua Terhürne(sotsiaalpedagoog kooli sisseastumisfaasis)

 u.terhuerne@bls.schule.gronau.de

Rohkem
M. TImmer

Härra Timmer (2c klassiõpetaja)

 m.timmer@bls.schule.gronau.de

Y. Vorsphol

Proua Vorspohl (4a klassiõpetaja)

 y.vorspohl@bls.schule.gronau.de

J. Zellner

hr Zellner (kolmanda ja neljanda aasta õpetaja)

 j.zellner@bls.schule.gronau.de

Rohkem