Učitelé

Učitelé

Jsme vám k dispozici pro krátké rozhovory obvyklým způsobem před nebo po vyučování. Naše zkušenosti ukazují, že místo pevných úředních hodin jsou efektivnější osobní a individuální schůzky. Neváhejte nám zavolat nebo se s námi domluvit na podrobnějším rozhovoru a sjednat si schůzku. Stále častěji jsme k dispozici také prostřednictvím e-mailu.

 

S. Hüning

paní Hüningová (zastupující ředitelka, učitelka)

 s.huening@bls.schule.gronau.de

Více na
Paní Albers-Schreursová

Paní Albers-Schreurs (učitelka předmětu)

   a.albers-schreurs@bls.schule.gronau.de

Paní Buschová

Paní Buschová (učitelka, 2. předsedkyně OGS)

  l.busch@bls.schule.gronau.de

Paní Dalhausová

Paní Dalhausová (třídní učitelka třídy 3a)

 s.dalhaus@bls.schule.gronau.de

J. Doods

Paní Doodsová (třídní učitelka třídy 4b)

 j.doods@bls.schule.gronau.de

S. Elfert

Paní Elfertová (třídní učitelka třídy 2c)

 s.elfert@bls.schule.gronau.de

Paní Fortmannová (třídní učitelka třídy 1a)

 k.fortmann@bls.schule.gronau.de

V. Gelking

Paní Gelkingová (třídní učitelka třídy 1c)

 v.gelking@bls.schule.gronau.de

W. Huesmann

Paní Huesmannová (učitelka pro speciální vzdělávání)

  w.huesmann@bls.schule.gronau.de

P. Kör

Pan Kör (učitel syrské pravoslavné náboženské výchovy)

 p.koer@bls.schule.gronau.de

J. Krage

Pan Krage (třídní učitel třídy 1b)

 j.krage@bls.schule.gronau.de

B. Melchers

Paní Melchersová (třídní učitelka třídy 3b)

 b.melchers@bls.schule.gronau.de

Paní Overmeyerová

Paní Overmeyerová (třídní učitelka třídy 2b)

 m.overmeyer@bls.schule.gronau.de

L. Rüschhoff-Nadermann

Paní Rüschhoff-Nadermann (třídní učitelka 2a)

 l.rueschhoff-nadermann@bls.schule.gronau.de

Paní Saalmannová (školní sociální pracovnice)

 e.saalmann@bls.schule.gronau.de

Více na
B. Targas

Paní Targasová (třídní učitelka třídy 4c)

 b.targas@bls.schule.gronau.de

U. Terhürne

paní Terhürne(sociální pedagog v nástupní fázi školní docházky)

 u.terhuerne@bls.schule.gronau.de

Více na
M. TImmer

Pan Timmer (třídní učitel třídy 2c)

 m.timmer@bls.schule.gronau.de

Y. Vorsphol

Paní Vorspohlová (třídní učitelka třídy 4a)

 y.vorspohl@bls.schule.gronau.de

J. Zellner

Pan Zellner (učitel pro třetí a čtvrtý ročník)

 j.zellner@bls.schule.gronau.de

Více na