Tanárok

Tanárok

Rövid beszélgetésekre a szokásos csatornákon keresztül állunk rendelkezésre az órák előtt vagy után. Tapasztalataink azt mutatják, hogy a rögzített rendelési idő helyett a személyes és egyéni találkozók hatékonyabbak. Kérjük, hogy mélyebb megbeszélésekért hívjon minket bátran, vagy beszéljen velünk időpontot egyeztetni. Egyre gyakrabban állunk rendelkezésre e-mailben is.

 

S. Hüning

Hüning asszony (megbízott igazgató, tanár)

 s.huening@bls.schule.gronau.de

További
Albers-Schreurs asszony

Albers-Schreurs asszony (szaktanár)

   a.albers-schreurs@bls.schule.gronau.de

Mrs. Busch

Mrs Busch (tanárnő, az OGS 2. elnöke)

  l.busch@bls.schule.gronau.de

Dalhaus asszony

Mrs Dalhaus (a 3a osztályfőnöke)

 s.dalhaus@bls.schule.gronau.de

J. Doods

Mrs Doods (a 4b osztályfőnöke)

 j.doods@bls.schule.gronau.de

S. Elfert

Mrs Elfert (a 2c osztályfőnöke)

 s.elfert@bls.schule.gronau.de

Mrs Fortmann (az 1a osztályfőnöke)

 k.fortmann@bls.schule.gronau.de

V. Gelking

Gelking asszony (az 1c osztályfőnöke)

 v.gelking@bls.schule.gronau.de

W. Huesmann

Mrs Huesmann (sajátos nevelési igényű tanárok)

  w.huesmann@bls.schule.gronau.de

P. Kör

Kör úr (szíriai ortodox vallásoktatás tanára)

 p.koer@bls.schule.gronau.de

J. Krage

Mr Krage (az 1b osztályfőnöke)

 j.krage@bls.schule.gronau.de

B. Melchers

Mrs Melchers (a 3b osztályfőnöke)

 b.melchers@bls.schule.gronau.de

Overmeyer asszony

Mrs Overmeyer (a 2b osztályfőnöke)

 m.overmeyer@bls.schule.gronau.de

L. Rüschhoff-Nadermann

Rüschhoff-Nadermann asszony (2a osztályfőnök)

 l.rueschhoff-nadermann@bls.schule.gronau.de

Saalmann asszony (iskolai szociális munkás)

 e.saalmann@bls.schule.gronau.de

További
B. Targas

Mrs Targas (a 4c osztályfőnöke)

 b.targas@bls.schule.gronau.de

U. Terhürne

Terhürne asszony(szociálpedagógus az iskolakezdési szakaszban)

 u.terhuerne@bls.schule.gronau.de

További
M. Tmmer

Mr Timmer (a 2c osztályfőnöke)

 m.timmer@bls.schule.gronau.de

Y. Vorsphol

Vorspohl asszony (a 4a osztály osztályfőnöke)

 y.vorspohl@bls.schule.gronau.de

J. Zellner

Zellner úr (a harmadik és negyedik évfolyam tanára)

 j.zellner@bls.schule.gronau.de

További