Profesori

Profesori

Suntem disponibili pentru scurte discuții prin canalele obișnuite, înainte sau după cursuri. Experiența noastră a arătat că, în locul orelor fixe de birou, întâlnirile personale și individuale sunt mai eficiente. Nu ezitați să ne sunați sau să vorbiți cu noi pentru discuții mai aprofundate, pentru a stabili o întâlnire. Din ce în ce mai mult, suntem disponibili și prin e-mail.

 

S. Hüning

Dna Hüning (director interimar, profesor)

 s.huening@bls.schule.gronau.de

Mai mult
Dna Albers-Schreurs

Doamna Albers-Schreurs (profesor de specialitate)

   a.albers-schreurs@bls.schule.gronau.de

Doamna Busch

Doamna Busch (profesoară, a doua președintă a OGS)

  l.busch@bls.schule.gronau.de

Doamna Dalhaus

Dna Dalhaus (învățătoarea clasei 3a)

 s.dalhaus@bls.schule.gronau.de

J. Doods

Doamna Doods (învățătoarea clasei 4b)

 j.doods@bls.schule.gronau.de

S. Elfert

Doamna Elfert (învățătoarea clasei 2c)

 s.elfert@bls.schule.gronau.de

Doamna Fortmann (învățătoarea clasei 1a)

 k.fortmann@bls.schule.gronau.de

V. Gelking

Dna Gelking (învățătoarea clasei 1c)

 v.gelking@bls.schule.gronau.de

W. Huesmann

Doamna Huesmann (profesor pentru educație specială)

  w.huesmann@bls.schule.gronau.de

P. Kör

Dl Kör (profesor de educație religioasă ortodoxă siriană)

 p.koer@bls.schule.gronau.de

J. Krage

Dl Krage (învățătorul clasei 1b)

 j.krage@bls.schule.gronau.de

B. Melchers

Dna Melchers (învățătoarea clasei 3b)

 b.melchers@bls.schule.gronau.de

Doamna Overmeyer

Doamna Overmeyer (învățătoarea clasei 2b)

 m.overmeyer@bls.schule.gronau.de

L. Rüschhoff-Nadermann

Dna Rüschhoff-Nadermann (învățătoarea clasei 2a)

 l.rueschhoff-nadermann@bls.schule.gronau.de

Doamna Saalmann (asistent social școlar)

 e.saalmann@bls.schule.gronau.de

Mai mult
B. Targas

Doamna Targas (învățătoarea clasei 4c)

 b.targas@bls.schule.gronau.de

U. Terhürne

Doamna Terhürne(pedagog social în faza de intrare în școală)

 u.terhuerne@bls.schule.gronau.de

Mai mult
M. TImmer

Dl Timmer (învățătorul clasei 2c)

 m.timmer@bls.schule.gronau.de

Y. Vorsphol

Doamna Vorspohl (învățătoarea clasei 4a)

 y.vorspohl@bls.schule.gronau.de

J. Zellner

Domnul Zellner (profesor pentru anii III și IV)

 j.zellner@bls.schule.gronau.de

Mai mult