Mokytojai

Mokytojai

Prieš pamokas arba po jų galime trumpai pasikalbėti įprastais būdais. Mūsų patirtis rodo, kad vietoj fiksuotų darbo valandų veiksmingesni yra asmeniniai ir individualūs susitikimai. Dėl išsamesnių diskusijų nedvejodami skambinkite arba kalbėkite su mumis ir susitarkite dėl susitikimo. Vis dažniau esame pasiekiami ir elektroniniu paštu.

 

S. Hüning

Ponia Hüning (laikinai einanti direktoriaus pareigas, mokytoja)

 s.huening@bls.schule.gronau.de

Daugiau
Ponia Albers-Schreurs

Ponia Albers-Schreurs (dalyko mokytoja)

   a.albers-schreurs@bls.schule.gronau.de

Ponia Busch

Ponia Busch (mokytoja, 2-oji OGS pirmininkė)

  l.busch@bls.schule.gronau.de

Ponia Dalhaus

Ponia Dalhaus (3a klasės mokytoja)

 s.dalhaus@bls.schule.gronau.de

J. Doods

Ponia Doods (4b klasės mokytoja)

 j.doods@bls.schule.gronau.de

S. Elfert

Ponia Elfert (2c klasės mokytoja)

 s.elfert@bls.schule.gronau.de

Ponia Fortmann (1a klasės mokytoja)

 k.fortmann@bls.schule.gronau.de

V. Gelking

Ponia Gelking (1c klasės mokytoja)

 v.gelking@bls.schule.gronau.de

W. Huesmann

Ponia Huesmann (specialiųjų poreikių mokytoja)

  w.huesmann@bls.schule.gronau.de

P. Kör

Kör (sirų ortodoksų tikybos mokytojas)

 p.koer@bls.schule.gronau.de

J. Krage

Ponas Krage (1b klasės mokytojas)

 j.krage@bls.schule.gronau.de

B. Melcheris

Ponia Melchers (3b klasės mokytoja)

 b.melchers@bls.schule.gronau.de

Ponia Overmeyer

Ponia Overmeyer (2b klasės mokytoja)

 m.overmeyer@bls.schule.gronau.de

L. Rüschhoff-Nadermann

Ponia Rüschhoff-Nadermann (2a klasės mokytoja)

 l.rueschhoff-nadermann@bls.schule.gronau.de

Ponia Saalmann (mokyklos socialinė darbuotoja)

 e.saalmann@bls.schule.gronau.de

Daugiau
B. Targasas

Ponia Targas (4c klasės mokytoja)

 b.targas@bls.schule.gronau.de

U. Terhürne

M. Terhürne(socialinė pedagogė pradinio ugdymo etape)

 u.terhuerne@bls.schule.gronau.de

Daugiau
M. TImmer

Ponas Timmeris (2c klasės mokytojas)

 m.timmer@bls.schule.gronau.de

Y. Vorsphol

Ponia Vorspohl (4a klasės mokytoja)

 y.vorspohl@bls.schule.gronau.de

J. Zellner

p. Zellner (trečių ir ketvirtų metų mokytojas)

 j.zellner@bls.schule.gronau.de

Daugiau